Muse ponownie wystąpi w Krakowie

0

Brytyjskie trio Muse po dwóch latach powraca do Polski! Zespół wystąpi tak jak w 2016 roku w Krakowie, tym razem jednak w Tauron Arenie. Grupa Matta Bellamy’ego będzie promować swój najnowszy album “Simulation Theory”. Koncert odbędzie się 22 czerwca 2019, a bilety trafią do sprzedaży już 16 listopada.

Pełne ogłoszenie organizatora Live Nation Polska:

Muse OGŁASZAJĄ SIMULATION THEORY WORLD TOUR, KTÓRA WYSTARTUJE 22 LUTEGO W HOUSTON W TEKSASIE

TRASA BĘDZIE PROMOWAĆ NOWY ALBUM SIMULATION THEORY, KTÓRY ZOSTANIE WYDANY 9 LISTOPADA PRZEZ WARNER BROS. RECORDS

22 CZERWCA 2019, TAURON Arena Kraków

5 listopada 2018 (Los Angeles, California) – MUSE ogłaszają Simulation Theory World Tour. Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie (kolejne daty poznamy wkrótce).

Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem:

““Najlepsze show na świecie”” – Q Magazine

“Największa ekstrawagancja dźwiękowa i wizualna” – Vancouver Sun

“Wieczór, który ustanawia nowe standardy możliwości na rockowej arenie.” – The Independent (UK)

“Porywający, teatralny i technicznie nieskazitelny, to był rockowy koncert najwyższej jakości od Muse, mistrzów muzycznej destrukcji” – The Standard (UK)

Fani, którzy zamówili w przedsprzedaży płytę Simulation Theory (tylko przez http://www.muse.mu) przed 9 listopada, będą mogli jako pierwsi zakupić bilety już 13 listopada o 10.00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 15 listopada o 10:00. Przedsprzedaże zakończą się 15 listopada o 22:00.

Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku, 16 listopada od 10.00 na LiveNation.pl.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!