Metallica wyda książkę dla dzieci

0

Metallica wciąż nie pozwala swoim fanom o sobie zapomnieć. Oprócz standardowej działalności, jaką są płyty i koncerty, zespół wciąż stara się serwować atrakcje pozamuzyczne – własne piwo, whisky, ubrania, seria zegarków… Teraz Metallica przygotowała coś dla najmłodszych, czyli książkę “The ABCs of Metallica”:

Zawierająca wierszyki i ilustracje “The ABCs of Metallica” spogląda wstecz na historię zespołu od A do Z! Każda litera alfabetu uwydatnia ważny moment w podróży grupy od Garage Days do Master of Puppets i zabawne fakty na temat chłopaków. Książka została stworzona we współpracy z Howie Abramsem (The Merciless Book of Metal Lists, Hip-Hop Alphabet), z ilustracjami Michaela “Kaves” McLeera, który brał udział w wystawie Metalliki Obey Your Master w 2012.

Elementarz ukaże się 26 listopada, ale już teraz można go zamawiać w oficjalnym sklepie zespołu. Ważne jest to, że część zysków wesprze fundację Metalliki – All Within My Hands.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!