Metallica: ‘Master Of Puppets’ zmiksowany na podobieństwo “St. Anger”

0

Tak to bywa z legendarnymi zespołami, że zdarzają im się chwile największej chwały oraz takie, których woleli by nie wspominać. Pewien fan Metalliki, znany wśród społeczności YouTube’a pod pseudonimem data_dreams 2000 postanowił “połączyć” te dwie chwile i tak oto powstał nowy utwór w skład którego wchodzi flagowy hit Jamesa i spółki ‘Master of Puppets’ zmieszany z charakterystycznym dźwiękiem werbla z nie do końca udanej płyty “St.Anger”.

Czy “St.Anger” jest naprawdę aż tak złe? Cóż, ten album na pewno nie trafił w odpowiedni czas. Oczekiwania fanów w tamtym okresie co do nowej płyty były ogromne. Jednak wielu ludzi jest odmiennego zdania -np Jimmy Page uważa “St.Anger” za najlepszy album w historii zespołu.
Rezultaty tego co najmniej dziwacznego połączenia, do przesłuchania w filmiku poniżej.

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King