James Hetfield śpiewa w utworze Heart

0

Zespół Heart nagrał ponownie utwór “Beautiful Broken” (oryginalnie pochodzący z płyty wydanej w 2012 roku pt. “Fanatic“) z gościnnym udziałem Jamesa Hetfielda!

Ann Wilson wokalista Heart przyznaje:

Neo-punkowe “Beautiful Broken” to surowy utwór o rozdartej na strzępy piękności. Cudowne szaleństwo. James pojawił się jako specjalny gość potwierdzając przesłanie piosenki. Dodał od siebie ten charakterystyczny pazur. Nowa wersja bije na głowę poprzednią!”

Nowy album będzie wypełniony odświeżonymi utworami: “Down on Me”, “Sweet Darlin” i “City’s Burning”. Wilson dodaje, że praca nad albumem przebiegała z werwą.

“Odkrywając na nowo te kawałki znalazłam sposób, aby przemówiły do mnie na nowo. Wybraliśmy utwory, które zawsze chcieliśmy przerobić. Dodaliśmy też trzy całkowicie nowe. To klasyczne Heart.”

Krążek pojawi się 8 lipca. Sprawdźcie wykonanie “Beautiful Broken” z wokalami Hetfielda w wideo poniżej.

Udostępnij to

O autorze

Michał Koch

Niespełniony paleontolog i największy fan Pearl Jam w Polsce - tak mogę powiedzieć o sobie. W dzień pracuję w branży PR, w nocy zamieniam się w rock n’ rollową bestię. Namiętnie jeżdżę na koncerty i nieustannie planuję jak rozdysponować budżet, by zobaczyć jak najwięcej gigów. Z chęcią podejmę pracę jako wiedźmin.