Metallica udostępniła następny utwór z reedycji “Kill’Em All”

0

Panowie z Metalliki pochwalili się kolejnym utworem, który trafi na reedycję “Kill’Em All”. Tym razem możemy posłuchać ‘Seek & Destroy’, który tak często trafia na koncertowe setlisty. Zapis pochodzi z koncertu, który miał miejsce 20 stycznia 1984 w nowojorskim J. Bee’s Rock III. Tego wieczoru Metallica zagrała na sprzęcie Anthraxu, gdyż dzień wcześniej ich sprzęt został skradziony…

Na oficjalnej stronie zespołu nie znaleźliśmy setlisty z tego koncertu. Zdaje się, że chłopaki intensywnie zapijali wtedy swoje smutki. Miesiąc później weszli natomiast do studia, by nagrać swoją drugą płytę.

Reedycja debiutu Metalliki pojawi się podczas Record Store Day, 15 kwietnia. Tego dnia do sprzedaży trafi także ponownie wydany album “Ride The Lightning” oraz „Liberté, Égalité, Fraternité, Metallica!” będący zapisem koncertu w klubie Bataclan w 2003 roku. O szczegółach reedycji przeczytacie TUTAJ.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich linków, gdyż znajdziecie w nich wiele utworów do odsłuchu. Jesteśmy bardzo ciekawi czy przypadły Wam do gustu.

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665