Marilyn Manson ma problemy z występami w Rosji

0

To zdecydowanie nie był dobry tydzień dla Marilyna Mansona. Rosyjska część trasy artysty nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Odwołano już dwa występy -pierwszy z powodu zagrożenia bombowego, a drugi na skutek protestów spowodowanych “sadomasochistycznym” show scenicznym wokalisty.

Manson miał wystąpić w piątek w ramach Park Live Festival. Show zostało jednak odwołane, gdy zespół miał wchodzić na scenę. Powodem był alarm bombowy. Muzyk udostępnił na swoim Twitterze zdjęcia przedstawiające akcję policji. Można je obejrzeć tutaj i tutaj.

Jego kolejny koncert, który miał się odbyć w Nowosybirsku, został odwołany z powodu  protestów mieszkańców, którzy tłumaczyli swoje stanowisko w następujący sposób:

Koncerty Mansona wyglądają jak sadomasochistyczne parki rozrywki. Sadomasochizm to choroba psychiczna. Po co naszemu miastu ten występ?

Marilyn Manson: problemy z występami w Rosji

Udostępnij to

O autorze

Bartosz Pietrzak

Mój pierwszy kontakt z cięższą muzyką to "Live & Rare" KoRna. Potem poszło już z górki... Jeśli nie nerdzę nad tekstami to jestem na koncercie lub robię hałas ze swoim zespołem. Aha, bez swojej brody byłbym nikim. To samo tyczy się reszty redakcji.