Marilyn Manson kazał fanowi zdjąć koszulkę Avenged Sevenfold

0

Do niecodziennej sytuacji doszło na koncercie Marilyn Manson podczas Download Festival w Madrycie. Manson występował przed Avenged Sevenfold, których fani nie byli pozytywnie nastawieni do artysty. Jeden z nich został zaproszony na scenę, a Manson widząc go w koszulce Avenged Sevenfold, kazał mu ją zdjąć i przykryć się flagą, którą miał ze sobą.

Wokalista powiedział:

Powinieneś zdjąć koszulkę. To nie jest mój zespół, tylko inny. Możesz założyć tę flagę zamiast koszulki (chłopak miał ze sobą flagę Peru).

Tak zdarzenie zostało opisane w internecie:

Po 30 minutach buczenia na Mansona (prawie wszyscy byli tam dla Avenged Sevenfold), na scenę został zaproszony jakiś koleś. Fakt, że nie znał słów piosenki pokazuje, że mógł pozwolić wejść komuś innemu. Manson się wkurzył i ten koleś za to zapłacił. Źródło: byłem tam. Świetny koncert po jego stronie, straszna publiczność.

Tutaj wideo z całego zajścia:

Marilyn Manson tells a fan to take off his shirt, because it's from another band.Heaven Upside Down Tour , Madrid Spain June 28 , 2018#marilynmanson#heavenupsidedowntour

Opublikowany przez Marilyn Manson World Piątek, 29 czerwca 2018

Przypomnijmy, że Manson niedawno niespodziewanie opublikował teledysk do coveru ‘Cry Little Sister’:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!