Jarocin Festiwal: Zobacz plan koncertów i inne atrakcje

0

Już w ten piątek rozpoczyna się kolejna edycja najstarszego polskiego festiwalu w Jarocinie. W tym roku motywem przewodnim jest Johnny Rotten, czyli wokalista Sex Pistols oraz Public Image Ltd. Tę chodzącą ikonę punka będziecie mogli spotkać dwukrotnie – w sobotę na pokazie filmu ‘The Public Image Is Rotten’ oraz w niedzielę na koncercie Public Image Ltd. Występ ten zakończy trzydniowy maraton koncertowy w Jarocinie. Oprócz PiL na czterech scenach zagrają m.in. Katarzyna Nosowska, Pussy Riot, Pogodno, Coma, Lech Janerka, Apteka i Pink Freud.

Oto pełna rozpiska każdego z dni:

 

Tegoroczny Jarocin to nie tylko koncerty, ale i inne wydarzenia kulturalne – projekcje filmów, spotkania z muzykami oraz inne happeningi:

Bilety jednodniowe w cenie 169 zł lub karnety w cenie 199 zł możecie nabyć tutaj.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!