Lars Ulrich: “Biorąc pod uwagę okoliczności, jesteśmy całkiem normalni”

0

Metallica to jeden z największych metalowych zespołów na świecie, ale – według Larsa Ulricha – sława wcale nie uderzyła im do głowy.

Perkusista uważa, że mimo tak wielkiej popularności, członkowie zespołu nadal są “normalni” i “ich osobowości nie zmieniły się tak bardzo”.

Biorąc pod uwagę okoliczności, jesteśmy całkiem normalnymi ludźmi. Biorąc pod uwagę okoliczności!

Ulrich podzielił się również swoimi spostrzeżniami na temat rutyny, która dopada niektórych muzyków z dłuższym stażem. Lars uważa, że stają się oni znudzeni graniem i koncertami, podczas gdy on sam nadal czerpie przyjemność z życia w trasie oraz łączenia się z fanami poprzez muzykę.

Muzyka i sztuka wciąż dają mi kopa. Kiedy coś do mnie przemawia, muszę wykrzyczeć to z każdego dachu, otoczyć się tym i podzielić się tym ze światem. Podstawową ludzką potrzebą jest łączenie się z innymi ludźmi. Nikt nie chce być sam. Każdy z zespołu wykonał naprawdę dobrą robotę jeśli chodzi o utrzymanie kontroli i równowagi. Rozwijamy się, pozwalamy sobie na nowe doświadczenia i kontynuowanie tej podróży. To, że masz na koncie tysiące koncertów czy platynowych krążków, nie oznacza, że przestaje cię to wszystko obchodzić.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.