Totem i Drown My Day na wspólnej trasie

0

Wspólna mini trasa Totem i Drown My Day rusza już w tym tygodniu. Dwie death metalowe ekipy odwiedzą w sumie cztery miasta. Będzie głośno, bardzo głośno! Na koncerty zaprasza agencja Iron Realm Productions.

Totem (Bukowno/Kraków)
Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. “Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.

Drown My Day (Kraków)
Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i  cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. “Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu. 

Totem + Drown My Day + Planet Hell, Impet, J.D. Overdrive

13 kwietnia 2018 – Kraków, Klub Zaścianek
14 kwietnia 2018 – Wrocław, Klub Muzyczny Liverpool
20 kwietnia 2018 – Łódź, Magnetofon
21 kwietnia 2018 – Chorzów, Red & Black

 

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.