Rotting Christ drugim headlinerem VIII Festiwalu Uwolnić Muzykę

0

W Środzie Śląskiej, niewielkim miasteczku oddalonym o zaledwie 34 kilometry od Wrocławia, zagrają słynni black metalowcy z Rotting Christ.
Grecy to marka, której nie trzeba przedstawiać, ale pokusimy się o pewną anegdotę; Megadeth odmówił swego czasu wspólnego występu z tym niewątpliwie osobliwym zespołem. Świeżo nawrócony wtedy Dave Mustaine zdecydował, że nazwa grupy jest – według jego standardów – trochę obraźliwa, po czym dodał jednak, że “To osobista sprawa. To nie ma nic wspólnego z nimi jako zespołem i jakością ich muzyki.”

Jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze jaka jest jakość muzyki Rotting Christ – muzycy zatrząsą Środą Śląską w samym środku wakacji, a konkretniej 26 i 27 lipca 2019 roku, na scenie postawionej nad okolicznym akwenem.

Pierwszym, ogłoszonym wczesniej headlinerem festiwalu jest Vader. Potwierdzono także udział zespołów Jarun oraz undertheskin. Więcej informacji na temat ósmej edycji Uwolnić Muzykę znajdziecie tutaj.
Na koniec zamieszczamy najnowszy klip zespołu, promujący nadchodzący album Rotting Christ zatytułowany The Heretics (premiera już 19 lutego).

Udostępnij to

O autorze

Kocham muzykę, gry wideo, góry, gitarę basową, a także mojego psa i kota. W tej kolejności.