Iron Maiden: Ponowne spotkanie czterech z pięciu członków pierwszego składu

0

Legenda metalu narodziła się w Boże Narodzenie 1975 r. Po ponad czterech dekadach czterech z pięciu członków pierwszego składu spotkało się ponownie z okazji 43. rocznicy powstania Żelaznej Dziewicy.

Obok Steve’a Harrisa pojawili się: gitarzyści Dave Sullivan i Terry Rance oraz wokalista Paul Mario Day. Zabrakło jedynie perkusisty Rona „Rebela” Matthewsa.

Paul napisał w poście na Facebooku w sobotę 29 grudnia:

Prawie cały gang razem od 1976 r. Nie jestem w stanie powiedzieć wam jakie to wspaniałe uczucie. Dzisiejsza noc zapłonie w mojej pamięci na całe życie. Będę mógł powiedzieć więcej później, jak przetworzę ten wieczór.

The gang almost all together since 1976, or there abouts. I cannot begin to tell you how good it feels. Tonight will burned in my memory for life. I may say more later after I process this evening.

Opublikowany przez Paula Maria Daego Sobota, 29 grudnia 2018

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/