Krushfest 2014: lokalizacja, cena, line-up

0

27 września w Jaśle odbędzie się czwarta edycja Krushfestu. Ideą festiwalu jest propagowanie ambitnej muzyki rockowej i metalowej. Ponadto organizatorzy postawili sobie cel, by promować zagraniczne zespoły, które są mało znane, a warte zainteresowania. Oczywiście nie zabraknie też rodzimych kapel.

W tym roku headlinerem imprezy będzie Vader, który promuje najnowsze wydawnictwo zatytułowane “Tibi et Igni”. Wraz z Vesanią przyjedzie w ramach trasy Blitzkrieg VII. Oprócz nich zagrają również Thy Disease, Astral Queen oraz gospodarz imprezy Krusher. Jasielska kapela heavymetalowa promuje najnowszy krążek “MetaLOA”, który ukaże się na przełomie sierpnia i września. W ostatnich latach scena Krushfestu gościła takich artystów jak: Tim Ripper Owens, Closterkeller czy Crimfall. 

Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 30 zł, zaś w dniu koncertu 40. Organizatorzy również oferują bilety kolekcjonerskie wraz z dodatkami, których cena waha się od 40 do 65 zł. Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę imprezy. 

ulotka Krushfest

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.