Suicide Silence na jedynym koncercie w Polsce

0

Deathcore’owa grupa Suicide Silence już 28 listopada pojawi się Warszawie, by zagrać w klubie Proxima. Kapela przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej ich najnowszy krążek zatytułowany “You Can’t Stop Me”, który jest pierwszym albumem z nowym wokalistą.Tragicznie zmarłego Mitcha Luckera zastąpił Hernie “Eddie” Hermia znany jest z All Star Pellish. W roli supportu wystąpi deathcore’owe Thy Art Is Murder oraz deathmetalowe Fit For An Autopsy.

Suicide Silence + Thy Art Is Murder, Fit For An Autopsy

28.11.2014, Warszawa, klub Proxima, godz. 19:00
Otwarcie bramek: godz. 18:30

Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 75 zł, zaś w dniu koncertu 85. Już wkrótce będzie je można nabyć w salonach Empik, Media Markt, Saturn, lub za pośrednictwem Ticketpro, E-Bilet, Eventim oraz Go-Ahead.

suicide_silence_polska_koncert_2014

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.