Niech Cisza Milczy IV: Vader, Devilish Impressions, Spatial, Krusher i in.

0

22 sierpnia odbędzie się 4. z kolei edycja festiwalu Niech Cisza Milczy, co roku organizowanego w miejscowości Pyskowice-Dzierżno. Impreza, podobnie jak jej poprzednie odsłony, będzie miała miejsce na boisku sportowym przy ulicy Piaskowej.

Na wcześniejszych edycjach wydarzenia występowały już takie zespoły jak Hate, Lacrima, Thermit, Horrorscope czy Alcoholica. W tym roku zespół Spatial, który jest organizatorem imprezy, może się pochwalić najmocniejszym jak do tej pory składem: oprócz nich na tegorocznej odsłonie Niech Cisza Milczy wystąpią Nonamen, Krusher, fiński Coprolith, Devilish Impression, a w roli gwiazdy głównej zagra Vader!

Festiwal jest całkowicie darmowy i jak zapewniają organizatorzy, ma być “TYLKO PIWO I METAL!!!”. Okazja zobaczenie polskich pionierów death metalu za darmo nie zdarza się za często, więc nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was gorąco na 4. edycję festiwalu Niech Cisza Milczy. My będziemy na pewno.

Niech Cisza Milczy IV: Vader, Devilish Impressions, Spatial, Krusher, Nonamen, Coprolith

22.08.2015 – Pyskowice-Dzierżno

Wjazd free

Więcej informacji znajdziecie w naszym kalendarzu koncertowym, na fanpage’u wydarzenia oraz na stronie zespołu Spatial w zakładce “festiwal”.

Niech Cisza Milczy IV: Vader, Devilish Impressions, Spatial, Krusher i in.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.