Już jutro początek mini-trasy Stoned Jesus po Polsce

0

Ukraińscy reprezentanci stoner metalu, Stoned Jesus już jutro rozpoczną mini-trasę po Polsce, która będzie składała się aż z 5 koncertów (co stanowi 1/3 trasy)! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo wyjątkowych muzyków, którzy poza umiejętnością tworzenia chwytliwych riffów i hitów, potrafią wytworzyć niesamowitą atmosferę i klimat na żywo.

Podczas wszystkich koncertów towarzyszyć im będą Somali Yacht Club, którzy promują swoją najnowszą płytę, “The Sea” oraz rodzime supporty takie jak: Red Scalp (Warszawa, Poznań), MuN (Wrocław,Kraków) oraz Octopussy (Gdynia)!

Bilety na koncerty można jeszcze nabyć w przedsprzedaży za pośrednictwem portali GoOut.pl oraz 8merch (dotyczy tylko koncerty w Gdynii). Wejściówek nie powinno zabraknąć też na bramkach, tak więc gorąco zapraszamy!

  • 04.04 – Warszawa, Klub Proxima (+ Red Scalp)
    05.04 – Gdynia, Klub Muzyczny Ucho (+ Octopussy) 
    06.04 – Poznań, Klub pod Minogą (+ Red Scalp)
    07.04 – Wrocław, Klub Firlej (+ MuN)
    08.04 – Kraków, Zet Pe Te (+MuN)

Dla osób niezdecydowanych, wraz z organizatorem – I did it: one man booking agency – polecamy zapoznanie się z albumem “Seven Thunders Roar”. To rewelacyjny materiał wschodniej formacji, który zbiera pozytywne opinie wśród fanów, jak i słuchaczy. Stanowi wręcz kwintesencję brzmień tego typu! 

Za oprawę graficzną wydarzenia odpowiedzialna jest niezawodka Maryjka Babiak.  

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.