Stoned Jesus na 5. koncertach w Polsce

0

Ukraińscy weterani stoner metalu ze Stoned Jesus wracają do Polski! Muzycy w okresie wielkanocnym odwiedzą aż 5 miast na terenie naszego kraju, co stanowi 1/3 całej europejskiej trasy.

Podczas wszystkich koncertów towarzyszyć im będą Somali Yacht Club, którzy promują swoją najnowszą płytę, “The Sea”. Ponadto już teraz wiadomo, że wydarzenie w Warszawie i Poznaniu zostanie otworzone przez Red Scalp (“Lost Ghost” sprzed kilku tygodni zbiera bardzo pozytywne opinie), a w Gdyni przez Octopussy. Informacje w związku z pozostałymi supportami i przedsprzedażą wejściówek zostaną ujawnione już wkrótce! Za oprawę graficzną wydarzenia odpowiedzialna jest Maryjka Babiak

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.