Guns N’ Roses: Kolejne wskazówki dotyczące reaktywacji

0

Wciąż brak jednoznacznych informacji na temat tego, kto wejdzie w skład zreaktywowanych Guns N’ Roses. Niedawno miał miejsce koncert z okazji 70-tych urodzin Lemmy’ego, o którym pisaliśmy tutaj, a wystąpili na nim Slash, Duff McKagan, Matt Sorum i Gilby Clarke. Wygląda więc na to, że gdy dołączy do nich Axl tak będzie prezentował się skład, który w 2017 r. ma odbyć wielką triumfalną trasę koncertową.

Dodatkowo, by podgrzać atmosferę, oficjalna strona Gunsów została przyozdobiona starym logo zespołu, a menedżer artystów Jason Rudolph na swoim instagramie opublikował krótki filmik z muzyką “Welcome to the Jungle” i podpisem “O Boże, to się dzieje naprawdę.”

Mother of god. It's really happening. #starwars #preview #gunsnroses @gunsnroses #axlrose #slash #reunion

A video posted by Jason Rudolph (@jasonmrudolph) on

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!