Ghost udostępnia dwa premierowe utwory

0

Od dzisiaj w serwisach streamingowych można zapoznać się z dwiema nowymi kompozycjami szwedzkiej formacji Ghost. Wkrótce ukażą się one również na winylu.

Wczoraj zespół udostępnił w sieci teledysk do utworu “Kiss The Go-Goat”, która znajdzie się na 7-calowym winylu. Wydawnictwo, które zostało zatytułowane „7 Inches Of Satanic Panic”, ukaże się dokładnie za dwa tygodnie – 27 września.

Dzisiaj natomiast możemy zapoznać się także z drugą kompozycją zatytułowaną “Mary On The Cross”. Muzycy Ghost w specjalnej wiadomości w mediach społecznościowych napisali:

Pragniemy poinformować, że Ghost wydał dwa utwory z archiwów z 1969 roku. Singel “Seven Inches Of Satanic Panic” można przesłuchać w sieci i zamawiać już teraz.

Nowy studyjny album zespołu powinien ukazać się w przyszłym roku, tak wynika przynajmniej z wypowiedzi, które na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiły się w sieci. Lider Ghost, Tobias Forge, w jednym z wywiadów, przyznał, że całość będzie utrzymana w klimacie poprzedniego krążka “Prequelle” (2018).

Udostępnij to

O autorze

Szymon Bijak

Prawdziwy muzykoholik. Zagorzały fan Iron Maiden. Kolekcjoner płyt CD. Ponadto: pasjonat piłki nożnej i wierny kibic klubu FC Barcelona.