Fear Factory ujawnia okładkę i tracklistę albumu ,,Genexus”

0

7 sierpnia to dzień, w którym świat usłyszy kolejne dzieło metalowców z Fear Factory. 9. album studyjny kapeli powstałej w Los Angeles, zatytułowany ,,Genexus”, będzie następcą ,,The Industrialist” z 2012 roku. Grupa udostępniła właśnie okładkę i tracklistę zbliżającego się wydawnictwa. Możecie je zobaczyć poniżej.

Sam krążek komentuje wokalista Fear Factory, Burton C. Bell:

Słowo “genexus” jest połączeniem dwóch innych wyrazów: “genesis” (początek) i “nexus” (ogniwo – przyp. red.). Opisuje ono następną przemianę w ludzkiej ewolucji, w której człowiek robi krok w kierunku “mechanizacji”. Ray Kurzweil (z Wikipedii: amerykański naukowiec, pisarz, futurolog, propagator idei transhumanizmu – przyp. red.) przewiduje taki stan wydarzeń na 2045 rok. “Genexus” to określenie na nowy proces ewolucyjny, w którym ludzie są maszynami, maszyny są ludźmi, a różnica między nimi jest niedostrzegalna gołym okiem.

Gitarzysta grupy, Dino Cazares, dodaje:

Uczucia towarzyszące ukończeniu naszego najnowszego albumu są pełne ulgi i radości oraz wielkiego podekscytowania. Czujemy, że jest to bardzo wyjątkowy album Fear Factory. Staraliśmy się nie powtarzać, ale jednocześnie ten krążek ma wiele klasycznej atmosfery, typowej dla naszego zespołu, co zadowoli zarówno starych, jak i nowych fanów. Gresja, melodia i industrialne elementy zostały nienaruszony i błyszczą bardziej, niż kiedykolwiek.

01. Autonomous Combat System
02. Anodized
03. Dielectric
04. Soul Hacker
05. Protomech
06. Genexus
07. Church Of Execution
08. Regenerate
09. Battle For Utopia
10. Expiration Date

Utwory bonusowe:

11. Mandatory Sacrifice (Genexus Remix)
12. Enhanced Reality

Fear-Factory

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.