Dino Cazares (Fear Factory): “Jestem gruby. I co z tego?”

0

Jakiś czas temu Dino Cazares z Fear Factory udzielił wywiadu dla Podrooom Videos. Gitarzysta wykazał się w nim dużym dystansem do własnej osoby, stwierdzając, że nie ruszają go komentarze dotyczące jego wagi. Dino został m.in. zapytany o to, czy czytał kiedyś w internecie jakieś zabawne komentarze na jego temat, na co odparł:

Staram się czytać tak wiele komentarzy, jak tylko mogę. To znaczy – oczywiście, jest wiele różnych portali, więc trudno odwiedzać je wszystkie, ale czytam zawsze komentarze, które są na Facebooku, Twitterze i Instagramie. A, i Blabbermouth. Tam również czytam wypowiedzi. Widziałem już wiele zabawnych komentarzy na swój temat. Na ogół mówią one o tym, że jestem gruby. Ale nie rusza mnie to… Jestem gruby. I co z tego? To nie ma znaczenia. Uwielbiam to, co robię, gram na gitarze i to są rzeczy, które mają dla mnie znaczenie.

Cazares dodaje:

Jeśli grasz w kapeli, to nie możesz się przejmować krytyką. Gdy twój zespół wydaje pierwszy album i stajesz się coraz bardziej znany, jesteś pod skrupulatną obserwacją i każdy żartuje sobie z ciebie. A w dobie internetu każdy może napisać w komentarzu co tylko chce. Ale to nieistotne. Musisz być gruboskórnym i nie brać tych wypowiedzi do siebie. Na ogół, gdy ludzie śmieją się z mojej osoby, nie biorę tego do siebie. Jednak gdy obrzucają gównem muzykę, zachowuję się wręcz przeciwnie.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.