Death Angel zaczyna nagrywać następcę „The Evil Divide”

0

Zespół wszedł do studia AudioHammer w Sanford na Florydzie, aby zarejestrować materiał na swój dziewiąty album studyjny. Producentem ponownie jest Jason Suecof, który współpracował z grupą przy trzech ostatnich płytach.

Nieco wcześniej w tym roku wokalista, Mark Osegueda, powiedział The Metal Voice, że następny krążek będzie agresywny i kopiący w twarz, ale zachowa on muzyczną różnorodność „The Evil Divide”.

Zawsze mamy własne subtelne niuanse, które dodajemy do muzyki, a tego nie robią inne thrashowe zespoły. Myślę, że to nas od nich odróżnia. Nie wiem, czy to jest lepsze, ale jest oryginalne i do tego zawsze dążymy.

Tak pokrótce Mark opisuje muzykę Death Angel, a my czekamy na dalsze i bardziej szczegółowe informacje dotyczące nowej płyty.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/