Death Angel: Posłuchaj nowego utworu ‘Cause For Alarm’

0

W sieci pojawił się kolejny kawałek z nadchodzącej płyty Death Angel, zatytułowanej “The Evil Divide”, która ukaże się 27 maja. Numer nosi tytuł ‘Cause For Alarm’. Możecie go sprawdzić poniżej.

Wcześniejszy utwór udostępniony przez thrash metalowców to ‘The Moth’. Najnowszy album Death Angel ponownie nagrywany jest przez Boba Tyrrella, który pracował z zespołem już przy okazji dwóch poprzednich krążków, “Relentless Retribution”i “The Dream Calls For Blood”.

W wywiadzie dla SFWeekly.com Mark Osegueda mówił o współpracy z Suecofem:

To trzeci raz, gdy z nim pracujemy i nie możemy być z tego powodu bardziej szczęśliwi. Tym razem, poza jednym utworem, cała muzyka i teksty zostały napisane przed wejściem do studia. Zostawiłem ten jeden numer do dokończenia na miejscu. Czasami łapiesz świetną atmosferę w studiu, która działa na ciebie inspirująco. Ten kawałek wyszedł świetnie.

Wokalista dodaje: 

Album posiada agresję dwóch wcześniejszych płyt, ale nasze umiejętności kompozytorskie bardzo wzrosły. Naprawdę, to brzmi tak, jak powinno brzmieć Death Angel.

W zeszłym roku grupa wydała DVD zatytułowane “A Thrashumentary”, którego reżyserią zajął się Tommy Jones, współpracujący wcześniej m.in. z Kataklysm, Lamb of God czy Carcass. Wydawnictwo zawiera również live album “The Bay Calls For Blood”.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.