Dave Mustaine: “Myślę, że Lars boi się grać z Megadeth”

0

Dave Mustaine wyjawił powód, dla którego wcześniej ogłoszone wydanie rozszerzonej wersji taśmy demo Metalliki, “No Life Til Leather”, zostało odłożone na czas nieokreślony.

Przyczyniła się do tego niechęć Mustaine’a do oddania Larsowi Ulrichowi zasług za coś, czego “nie tylko perkusista Metalliki nie zrobił, ale też nie byłby w stanie zrobić”.  Zapytany o spór, który doprowadził do tego, że “No Life Til Leather” nie zostało wydane, Mustaine odpowiedział:

Nie oddam Larsowi zasług za coś, czego nie zrobił, więc nie będę częścią tego wszystkiego. Napisałem “Mechanix”, napisałem “Jump In The Fire” i nie oddam jakiegokolwiek procentu Larsowi. Napisałem każdą nutę muzyki “Phantom Lord”, James Hetfield napisał cały tekst, więc to pół na pół. Jeśli James chce oddać swój procent Larsowi, bo się go boi, to jego sprawa. Nie boję się Larsa Ulricha, nie oddam mu mojego procentu. To samo z “Metal Militia”, napisałem każdą nutę muzyki, James napisał cały tekst – to pół na pół. Jeśli James chce oddać Larsowi swoją część, to dobrze, widocznie się go boi. Ja się go nie boję i nic mu nie oddam.

Mustaine został także zapytany o możliwość kolejnego koncertu “Wielkiej Czwórki”:

Och, nie wiem. To nie ma nic wspólnego z “Wielką Czwórką”. Myślę, że Lars po prostu boi się grać z Megadeth.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.