Dave Mustaine (Megadeth) ma nadzieję na jeszcze jeden koncert Wielkiej Czwórki, zanim Slayer zakończy działalność

0

Frontman Megadeth zdecydowanie lubi wracać do tego tematu. Nie tak dawno temu opowiadał o swojej pierwotnej niechęci do Metalliki oraz o tym, że teraz ich relacje znacznie się poprawiły. Wspominał wtedy o chęci koncertowania wspólnie z resztą zespołów z tzw. Wielkiej Czwórki. Tym razem znowu porusza ten temat, jednak teraz w kontekście ostatnich wydarzeń. Wczoraj Slayer ogłosił pożegnalną trasę koncertową, na co Dave Mustaine szybko zareagował i zamieścił taki wpis na Twitterze:

Mam nadzieję na przynajmniej jeszcze jeden występ Wielkie Czwórki przed końcem pożegnalnej trasy Slayera. To nie byłoby w porządku. Ktoś jeszcze tak sądzi?

Jesteśmy pewni, że Dave znalazłby ogromne grono takich osób. Dla fanów thrashowego grania takie koncerty to prawdziwe, muzyczne święto. Ostatnie miało miejsce w 2011 r. Doczekamy się kolejnego?

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.