Córka Kurta Cobaina i Courtney Love, Frances Bean Cobain, rozwodzi się

0

Jedyne dziecko jednej z najsłynniejszych par w historii rocka, czyli Kurta Cobaina i Courtney Love – Frances Bean Cobain – w tym roku skończy 24 lata. Pomimo, że sama raczej unika błysku fleszy i funkcjonuje poza show biznesem, wciąż wzbudza zainteresowanie, a media śledzą jej każdy krok.

Na początku 2010 r. Frances zaczęła spotykać się z Isaiah Silvą, muzykiem The Eeries, z którym zaręczyła się rok później. Para wzięła ślub w 2014 roku po 4 latach związku. Teraz okazało się, że Frances po niespełna 2 latach małżeństwa wystąpiła o rozwód.

Frances w złożonych dokumentach zastrzegła, że jej mąż nie powinien mieć praw do majątku jej ojca, Kurta Cobaina, który szacowany jest na 450 milionów dolarów. Jest jednak gotowa zapłacić Silvie jednorazową ugodę. Jako powód rozwodu Frances podała “różnice nie do pogodzenia”.

Wygląda na to, że z tego powodu doszło również do ocieplenia stosunków na linii Frances-Courtney, które od wielu lat pozostają napięte. Courtney parę dni temu wrzuciła na swoim profilu facebook zdjęcie ze spotkania ze swoją córką:

tea at Claridges with @space_witch666 #proudmom #London

Opublikowany przez Courtney Love na 22 marca 2016

Frances Bean-Cobain z mężem na zeszłorocznym festiwalu Coachella.

Frances Bean-Cobain z mężem na zeszłorocznym festiwalu Coachella.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!