Behemoth: Nowe DVD wiosną 2018

0

Jak wynika z profilu na Instagramie samego Nergala, zespół Behemoth planuje wydać wiosną DVD z wersjami live swoich utworów.

Dawno, dawno temu, w styczniu 2017, zespół Behemoth głosił plotki o planowanym wydaniu płyty DVD z wersjami live swoich piosenek. Album jednakże nie ukazał się jak do tej pory. Dopiero newsy z Instagrama Nergala pokazują płytę w całej okazałości – ukazało się jak dotąd kilka kopii, niedostępnych fanom. Obecnie zespół obiecuje, że płyta ta zostanie wydana wiosną 2018.

Co więcej, Behemoth jest w studio nagraniowym z producentem Danielem Bergstrandem (Meshuggah, Dimuu Borgir, itp.). Zespół pracuje nad krążkiem, który będzie następcą „The Satanist” z 2014 roku. Rok 2018 będzie zatem ekscytujący dla fanów zespołu.

Olga Kłos

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!