Axl Rose: “Melania Trump to prawdopodobnie była prostytutka”

0

Axl Rose dołączył do obozu przeciwników Donalda Trumpa publikując na swoim twitterze parę, delikatnie mówiąc, niepochlebnych wpisów. Zaatakował w nich prezydenta USA pisząc “pieprzyć tego klauna” oraz zakwestionował sposób otrzymania przez jego żonę amerykańskiej wizy.

Pochodząca ze Słowenii żona obecnego prezydenta, Melanija Knavs, otrzymała wizę EB1 (za wybitne osiągnięcia) w 2001 roku, którą przyznaje się np. osobom wykazującym wyjątkowe zdolności w nauce, sztuce, edukacji, biznesie lub sporcie. To rzeczywiście dziwne, bo według źródeł edukację zakończyła na pierwszym roku studiów, by zostać modelką. Następnie, w 1998 roku, poznała miliardera Donalda Trumpa, który 3 lata później sprowadził ją do USA. Wokalista Guns N’ Roses w serii swoich wpisów nazwał ją po prostu “prawdopodobnie byłą prostytutką”.

Dziwić może również nagła niechęć Rose’a do kobiet lekkich obyczajów. W 2016 roku podczas amerykańskiej trasy Gunsów pojawiły się informacje, że zespół oferuje modelkom z agencji darmowe miejsca w pierwszych rzędach na swoich koncertach oraz następnie zaprasza na afterparty do hotelu. Jedyna zasada – brak osób towarzyszących, czyli chłopaków bądź nie-modelek.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!