VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Zgarnij mini gitarkę ESP Snakebyte! [Zakończony]

0

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy serię konkursów, które wprowadzą nas wszystkich w nastrój świętowania VIII urodzin DeathMagnetic.pl! Jak przed rokiem, swoją cegiełkę postanowił dorzucić od siebie Piotr Kelthes. Tym razem macie szansę, aby w Wasze ręce trafiła gitarka ESP Snakbyte wykonana przez Kelthes Mini Guitars właśnie. Dobrze wiecie, że jest to jedna z gitar sygnowanych przez James Hetfielda. Sam zainteresowany wypowiada się o niej z wielką czułością (zobaczcie poniższy film od 3:51)…

Jeżeli jeszcze nie przekonaliście się do wzięcia udziału w naszym konkursie, to zajrzyjcie jeszcze na oficjalną stronę ESP by popatrzeć na to cudeńko. Przypominamy, iż od dłuższego czasu posiadaczem kelthesowej mini gitarki jest Kirk Hammet (w zeszłorocznym poście jest filmik dokumentujący ten fakt). Przez ostatnie 12 miesięcy gitarki trafiły natomiast do gitarzystów Testament, Briana Maya z Queen, Stevena Wilsona i Grzegorza Skawińskiego. Dołączcie do tego zaszczytnego grona!

Zasady naszego konkursu nie są trudne. Wystarczy być naszym fanem na Facebooku, polubić, skomentować i udostępnić publicznie post konkursowy, a także dołączyć do urodzinowego wydarzenia. Szczegóły poniżej:

Za tydzień startujemy z następnym konkursem!

Stay heavy!
Always look on the bright side of DeathMagnetic.pl \m/

VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Zgarnij mini gitarkę ESP Snakebyte!


WYNIKI KONKURSU:

Gitare Jamesa od Kelthes Mini Guitars wygrywa Michał P. Gratulujemy!

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665