Konkurs urodzinowy: Wygraj miniaturę ulubionej gitary! [Zakończony]

0

Najbliższe tygodnie upłyną nam pod znakiem świętowania VII urodzin naszego serwisu. Po szczegóły imprezy, w ramach której Alcoholica wystąpi w klubie Rock Side 99 zapraszamy TUTAJ. Pamiętajcie również, że przygotowaliśmy dla Was deathmagneticowe koszulki – możecie zamówić je pod tym linkiem.

Pierwszy z konkursów jaki dla Was przygotowaliśmy, stworzony został we współpracy z Kelthes Mini Guitars. Piotr, twórca miniaturowego rękodzieła, o swojej działalności opowiada tak:

Moje miniaturowe hobby wyewoluowało z muzycznej pasji. Czasem nie możesz mieć wszystkich gitar o których marzysz… Dlaczego więc nie stworzyć sobie miniaturowej kolekcji? 🙂 Po jakimś czasie pasja ta przerodziła się w Kelthes Mini Guitars. Każda z gitarek jest całkowicie ręcznie wykonana głównie z drewna, każda ma w sobie część mojej duszy, moją krew i pot.

Jedna z jego gitar trafiła nawet do Kirka Hammeta… Mamy nadzieję, że Wasze apetyty zostały już wyostrzone do granic możliwości!

Przygotowany przez nas konkurs ma bardzo proste zasady. Wystarczy być fanem DeathMagnetic.pl na facebooku oraz przesłać zdjęcie swojej ulubionej gitary, która ma zostać stworzona przez Kelthes Mini Guitars. Zwycięzcę wybierze Piotr, więc musicie postarać się o to, by zainteresować go swoją gitarą. Zajrzyjcie do jego facebookowej galerii by zobaczyć, jakie sprzęty miał już przyjemność zrobić.

death_magnetic_kelthes_mini_guitars

Wybraliście już gitarę, której miniatura zawiśnie na Waszej szyi? Poniżej znajdziecie dokładne zasady konkursu, macie czas do 22 sierpnia (sobota), do godziny 23:59. Powodzenia!
WYNIKI!
Kelthes Mini Guitars​ wybrał zwycięzców pierwszego urodzinowego konkursu!
Oddajmy mu głos:
„Nadesłaliście sporo fantastycznych gitarowych propozycji! Z doświadczenia jednak wiem, że nie każda fajna gitara będzie się prezentowała dobrze jako 7-centymetrowy wisiorek, i na odwrót. To bardzo utrudniło mi wybór, eliminując niektóre świetne wiosła.
Druga komplikacja – o zwycięzcy przyszło zadecydować mojemu gustowi i twórczej ambicji, przez co propozycje z prostymi lub wykonanymi już wcześniej gitarkami stanęły na z góry przegranej pozycji 😛
Zwycięzcą konkursu jest Mikołaj Ozzy Frankowski z “toporną” gitarą znaną z zespołu KISS 😀
Zapowiadana niespodzianka – żeby dać wszystkim równe szanse, wybieram też drugiego zwycięzcę, tym razem w drodze losowania ;> Wioleta Vigal z jej Ibanezem SDGR! Gratulacje ;)Proszę obydwoje zwycięzców o przesłanie wiadomości przez fanpejdż!
Musimy czasem powtarzać taki konkurs, bo pomysły na gitarki macie prześwietne a wszystkich niestety nie mogłem wybrać :(”

Sprawdźcie inne aktualne konkursy, a do mini gitar jeszcze wrócimy! Dzięki za zaangażowanie w konkurs. Gratulujemy zwycięzcom!

kelthes_mini_guitars_wyniki_konkurs
Post użytkownika DeathMagnetic.pl
Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665