Konkurs: Wygraj najnowszy album J.D. Overdrive – “Wendigo” [ZAKOŃCZONE]

0

Bestia ponownie atakuje – tym razem w formie “Wendigo”, czyli kreatury z pewnymi cechami ludzkimi, bądź ducha, który opętał człowieka i przemienił go w potwora. Do motywu pochodzącego z indyjskich mitów odwołało się ostatnimi czasy J.D. Overdrive na swojej najnowszej płycie, której premiera odbyła się kilka tygodni temu. Muzycy zabierają słuchacza w intrygującą podróż, dzięki której możemy oko w oko stanąć ze stworem, a to wszystko okraszone mnóstwem piaszczystych riffów. 

4. wydawnictwo zostało ciepło przyjęte przez fanów i choć grupa nie wymyśla koła na nowo, mamy tutaj do czynienia z materiałem “zawodowo zaaranżowanym, jak i zrealizowanym” – co podkreślił nasz redaktor w recenzji, która pojawiła się na stronie przed kilkoma dni. Tak się składa, iż mamy do rozdania aż 3 egzemplarze najnowszego krążka! Aby stać się posiadaczem jednego z nich, poza odrobiną szczęścia musisz jeszcze wykonać następujące zadania:

  1. Polub profil  J.D Overdrive oraz oczywiście nasz ,
  2. Zalajkuj post konkursowy oraz go publicznie udostępnij,
  3. Skomentuj tę fotkę słowami: “Wraz z J.D. Overdrive ujarzmię kolejną bestię!”.

Konkurs trwa do 26 listopada (niedziela), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później na Facebooku pod postem konkursowym. Powodzenia!

Egzemplarze “Wendigo” zdobywają Iwona Zdyb, Michał Pawełczyk oraz Filip Micuła, gratulujemy!


Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.