Konkurs: Wygraj najnowszy album Corruption “Spleen” [ZAKOŃCZONY]

0

Miesiąc temu odbyła się premiera najnowszej płyty Corruption, “Spleen”! 8. wydawnictwo weteranów polskiego stonera zawiera nieco odmienne spojrzenie na gatunek, niż prezentowali dotychczas – jest minimalistycznie oraz zdecydowanie bardziej szlachetne. Z pewnością wpłynęła na to gruntowna zmiana składu, na całe szczęście pieczę nad interesem od wielu lat niezmiennie sprawuje jedyny „oryginalny” członek, Piotr „Anioł” Wącisz (także Virgin Snatch) – muzyk znający ten przemysł od podszewki, pochłonięty pasją i cechujący się po prostu doskonałą intuicją w dokonywaniu wyborów. 

Mamy do rozdania jeden egzemplarz wspomnianego krążka, wręczymy go chętnie jednej z osób, która spełni poniższe wymagania. Konkurs odbywa się na Facebooku, a jego zasady jak zwykle są banalnie proste: 

  1. Polub profil Corruption oraz oczywiście nasz 
  2. Zalajkuj post konkursowy oraz go publicznie udostępnij
  3. Skomentuj tę fotkę słowami: “Na jesienne przygnębienie najlepszym lekarstwem Corruption – official“.

Konkurs trwa do 18 listopada (sobota), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później na Facebooku pod postem konkursowym.

Płytę wygrał Konrad Kędziora, gratulujemy!

Korzystając z okazji przypominamy o naszej recenzji “Spleen”, które wywarło bardzo pozytywne wrażenie na naszym recenzencie. 

Grupa aktualnie objeżdża kraj w ramach trasy promującej najnowszy krążek – „Autumn Spleen”. To doskonała okazja, by sprawdzić materiał, a także zaopatrzyć się we własny egzemplarz. Jeśli jednak jesteście przekonani do niego w ciemno, zapraszamy do oficjalnego sklepiku zespołu na platformie NuPlays

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.