Ville Valo prezentuje solową EPkę

0

W 2017 roku fińscy twórcy love metalu – zespół HIM, zawiesili działalność. Nic nie wskazywało na to, że frontman  Ville Valo wróci z solową twórczością. 

Jednakże stało się coś, na co czekali wszyscy fani zarówno zespołu jak i wokalisty. 19.03.2020 Valo zaprezentował EPkę pod tytułem ,,Gothica Fennica Vol. 1″, na której znalazły się trzy utwory, które swoim brzmieniem przypominają stylistkę znaną z dokonań grupy HIM.

Wokalista nie podał na obecną chwilę żadnych, konkretnych informacji dotyczących zarówno samego projektu jak i prawdopodobnie zbliżającej się płyty czy koncertów.

Póki co, pozostało nam tylko czekać na to aż ojciec love metalu przemówi do fanów informując o swoich muzycznych planach na przyszłość.  Jednak przyznać trzeba, że twórczość, którą podzielił się ze światem zapowiada powrót w naprawdę dobrej muzycznie formie.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Totalny muzyczny freak. Muzyka wypełnia każdy element mojego życia, nie ma mnie bez niej, nią żyję. Gitarzystka,wokalistka, autorka tekstów, manager kilku poznańskich zespołów. W brzmieniach szukam czegoś, co mnie zahipnotyzuje i powali na kolana. Soczystość gitar i warstwa tekstowa są dla mnie najważniejszym elementem w szeroko rozumianym rock’n’rollowym graniu. Jednak największą miłością darzę wszystko co progresywne, nieprzewidywalne i emocjonalne.