Vader wyda drugą część albumu z coverami “Future Of The Past”

0

Legenda polskiego death metalu potwierdziła na swoim Facebooku, że 14 grudnia ukaże się druga część cover albumu “Future Of The Past”, tym razem okraszona podtytułem “Hell In The East”. Oznacza to, że grupa dowodzona przez Piotra “Petera” Wiwczarka tym razem wzięła na warsztat utwory zespołów, które ukształtowały polską scenę metalową lat 80-tych i 90-tych. Mimo tego, że niektóre z tych kapel są już dzisiaj zapomniane, to były w absolutnej czołówce tamtych czasów i do tej pory są często wspominane, jako te, które kładły podwaliny pod obecną polską scenę ekstremalnego grania.

Według zapowiedzi nowe wydawnictwo Vadera ma mieć surowe brzmienie i “demówkowy” charakter. Obecnie trwają ostatnie szlify w Hertz Studio (w którym płyta została także nagrana), a na krążku mają pojawić się goście, o których zespół poinformuje już wkrótce. W związku z premierą “Hell In The East” grupa postanowiła także wydać tego dnia reedycję pierwszej części “Future Of The Past”, która ukazała się pierwotnie w 1996 roku, a formacja zmierzyła się z kawałkami legend światowego metalu.

1.EXORCIST -“Ostatni Diakon”
2.GHOST -“Noc Demona”
3.IMPERATOR -“Necronomicon”
4.KRABATHOR -“Totalni Destrukce”
5.MARKIZ DE SADE -“Sen Schizofrenika”
6.MERCILESS DEATH -“The Beginning of Darkness”
7.SCARECROW -“Ostatni Sakrament”
8.SLASHING DEATH -“No Return”
9.SLAUGHTER -“Czas Apokalipsy”
10.THANATOS -“Necromaniac”
11.THRASHER DEATH -“Czarny Anioł”

Płytę w przedsprzedaży można zamawiać już teraz w oficjalnym sklepiku Vadera.

VADER

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.