Vader ma w planach wydanie nowego albumu

0

Trudno się nie zgodzić, że Vader bardzo ciężko przepracował ostatnie półtora roku, albowiem muzycy odbyli w tym czasie dwie trasy koncertowe. Pierwsza z nich świętowała dwudziestopięciolecie wydania klasycznego “The Ultimate Incantation”, a druga miała na celu uczcić 35 lat działalności zespołu. Jednak panom nie spieszno na zasłużony odpoczynek, ponieważ grupa zapowiedziała prace nad nowym albumem.

11 listopada zespół zagrał ostatni koncert z trasy upamiętniającej trzydziestopięciolecie działalności formacji. Tego dnia Vader opublikował post na Facebooku, w którym ogłosił zakończenie tournée oraz, co najważniejsze, wejście do studia.

Vaderomaniacy!!! 11 listopada (czyli wtedy, kiedy Polska obchodziła 100 lat niepodległości) zagraliśmy ostatni koncert z trasy “35 Years of Chaos”, który miał miejsce w niemieckim Ludwigsburgu. Było to niesamowite tournée! Dziękujemy bardzo niezawodnej ekipie oraz zespołom: Massive Music, Entombed A.D., Mortuary, Helllavista, The Modern Age Slavery, The Drowning, Resumed i Inferum. Była to nasza ostatnia trasa w 2018. Przez ostatnie półtora roku Vader świętował 25 lat “The Ultimate Incantation” oraz trzydziestopięciolecie działalności zespołu. Obecnie skupiamy się na przyszłości i na nowym albumie. O planach na 2019 poinformujemy już niedługo. Odwiedź nas na www.vadernews.pl

VADERMANIAX!!! In November 11. (which was 100 years anniversary of Independence Day in Poland BTW) in city of…

Posted by Vader on Tuesday, 20 November 2018

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Fanatyk tradycyjnego heavy metalu, muzyki progresywnej oraz melodeathu. Ponad wszystkie zespoły ceni Iron Maiden, Led Zeppelin oraz Metallikę.