Tribulation udostępnia teledysk do nowego utworu “The Lament”

0

Nowy album studyjny Szwedów z Tribulation, zatytułowany “Down Below”, ukaże się 26 stycznia 2018 roku nakładem Century Media Records. W związku ze zbliżającą się premierą krążka, który będzie następcą “The Children Of The Night” z 2015 roku, zespół udostępnił niedawno teledysk do utworu “The Lament”, czyli pierwszego kawałka z z nadchodzącego longplaya. Wideo w reżyserii Roberta Piela możecie obejrzeć poniżej. Zespół komentuje:

Zawsze sadzimy dziwne nasiona, które gdy w pełni wyrosną i dojrzeją, często dostarczają niespodziewanych zwrotów. W trakcie pracy nad tym wideo musieliśmy podzielić się całym tym procesem z osobą, która również sadzi dziwne nasiona. Reżyser i producent Robert Piel zwrócił się do nas, a my chcieliśmy nawiązać z nim współpracę, więc przystaliśmy chętnie na jego propozycję, patrząc na jego wcześniejsze obrazy oraz biorąc pod uwagę fakt, że dobrze się dogadywaliśmy, a nasze wizje się ze sobą pokrywały.

01. The Lament
02. Nightbound
03. Lady Death
04. Subterranea
05. Purgatorio
06. Cries From The Underworld
07. Lacrimosa
08. The World
01. Here Be Dragons
10. Come, Become, To Be (bonusowy utwór)

Premierę “Down Below” poprzedzi wydanie EPki “Lady Death”, która ukaże się 22 grudnia. Szwedzi będą promowali nadchodzące wydawnictwa na trasie koncertowej u boku Insomnium, w trakcie której dotrą również do Polski.

Insomnium + Tribulation
18 marca (niedziela) 2018, Warszawa, Progresja
19 marca (poniedziałek) 2018, Kraków, Kwadrat


Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.