Tribulation publikuje teledysk do utworu “Lady Death”

0

Szwedzi z Tribulation udostępnili wideo do tytułowego kawałka z najnowszej EPki, której premiera odbyła się dzisiaj. Teledysk do kawałka “Lady Death”, który znajdzie się również na nadchodzącym longplayu grupy, możecie sprawdzić poniżej. Zespół napisał na swoim Facebooku:

Jesteśmy bardzo dumni, mogąc zaprezentować Wam drugi singiel z naszego nadchodzącego albumu! To również nasza druga współpraca z reżyserem Robertem Pielem, który stworzył wizualizacje towarzyszące utworowi. Chcieliśmy też ogłosić, że niesamowita Anna von Hausswolff (szwedzka piosenkarka, keyboardzistka, autorka tekstów i kompozytorka – przyp. red.) nagrała specjalny kawałek na drugą stronę naszego singla. Anna wystąpiła też gościnnie w utworze “Purgatorio”, który znajdzie się na krążku “Down Below”.

Zarówno singiel, jak i zbliżający się album “Down Below” można zamówić na stronie zespołu. Premiera nadchodzącej płyty Szwedów planowana jest na 26 stycznia. Pierwszym z utworów, który promuje wydawnictwo, jest “The Lament”.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.