THOT: Zobacz wyjątkowe akustyczne wykonanie utworu ‘Odra’ wprost z Wrocławia

0

Belgom z post-rockowego zespołu THOT Polska bardzo przypadła gustu, a w szczególności miasto Wrocław. Owocem tej fascynacji jest akustyczne, a zarazem ekskluzywne wykonanie w tymże mieście utworu “Odra”. 

Jak komentują sami muzycy:

Podczas trasy po Polsce skorzystaliśmy z okazji, by złożyć hołd Odrze oraz samemu Wrocławiowi. To właśnie tam na początku 2016 roku pojawiły się pierwsze pomysły, które zainicjowały powstanie “Fleuve”. Bawcie się dobrze z surowym zapisem wideo, wykonanym na kilka godzin przed naszym występem w D.K. Luksus.

Kawałek pierwotnie ukazał się na wspomnianym powyżej “Fleuve”, którego premiera odbyła się 20 października 2017. Materiał ten jest o tyle nietypowy, gdyż każdy z 9-ciu utworów wchodzących w skład podstawowej wersji, poświęcony jest innej rzece. 

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.