Tenacious D wyrusza w trasę i wydaje nowy album

0

Tenacious D wyrusza w trasę po Ameryce Północnej po raz pierwszy od pięciu lat, koncerty zaplanowane są na jesień tego roku.

Zespół jest w trakcie prac nad nowym albumem studyjnym, będzie to czwarta płyta grupy po wydanym w 2012 roku “Rize of the Fenix”. Przypominamy, że jeszcze całkiem niedawno Jack Black podzielił się planami wypuszczenia kontynuacji filmu “Pick of Destiny”:

Druga część wychodzi w październiku. Nie wiem gdzie będzie można ją zobaczyć, ale zdecydowaliśmy, że tak będzie i film wyjdzie.

Zespół, za pomocą mediów społecznościowych, przekazał fanom, że “The D jest gotowy wstrząsnąć waszym światem i stopić wasze mózgi”, ujawniając, że sprzedaż biletów na jesienną trasę koncertową rozpoczyna się 16 maja, a hasłem dostępu jest “HOPE” (z ang. nadzieja). W takim razie mamy nadzieję, że nowy album ujrzy światło dzienne jak najszybciej.

Poniżej możecie zobaczyć krótki filmik zapowiadający trasę.

Tenacious D – 2018 Tour Trailer

The D is ready to rock your world and melt your minds. Pre-Sale: Weds at 10am local time. Password: 'HOPE'. On-Sale: Friday 10am local time.tenaciousd.com

Opublikowany przez Tenacious D 15 maja 2018

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.