Sunnata: “Outlands” już w sprzedaży!

0

W piątek odbyła się premiera najnowszego krążka Sunnaty – “Outlands”. Materiał stanowi 3. wydawnictwo w dyskografii kapeli i choć w aspekcie muzycznym sprawia wrażenie kontynuacji obranej wcześniej drogi, wprowadza do brzmienia nowe elementy (“zostało bardziej popchnięte w kierunku współczesnej psychodelii, połączonej z silnymi wpływami lat 90. oraz odrobiną rytualizmu i brzmień doom w tle”).

Płyta została zarejestrowana w Monochrom Studio, z kolei za miks i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z Satanic Audio. Oprawą graficzną zajął się niezawodny Maciej Kamuda – polski grafik, który współpracował z kapelą także przy okazji poprzednich wydawnictw!

Najbliższą okazją do usłyszenia muzyków na żywo będzie Release Party z okazji wydania “Outlands”. Kapela w towarzystwie ROSK oraz Black Tundra zagra już jutro (25 marca) w warszawskiej Hydrozagadce. Z pewnością szykuje się więc wieczór pełen psychodelii, transowego i ciężkiego grania – a przede wszystkim wypełniony po brzegi premierowymi kompozycjami! 

Z krążkiem można zapoznać się poniżej za sprawą odsłuchu CVLTNation. Jeśli jednak pragniecie wesprzeć warszawskich muzyków, zapraszamy na profil BandCamp Sunnaty oraz 8-Merch (możliwość nabycia fizycznych CD i LP).

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.