Slash o reaktywacji klasycznego Guns N’ Roses: “Nigdy nie mów nigdy.”

0

Slash w wywiadzie dla amerykańskiego programu CBS This Morning odpowiedział na pytanie dot. powrotu oryginalnego składu Guns N’ Roses oraz jego relacji z Axlem Rosem. Jego odpowiedź była dość zaskakująca, zważywszy na to co do tej pory mówił na ten temat.

O relacjach z Axlem:

Cóż, nie rozmawiałem z nim od dawna, ale to całe napięcie, o którym mowa zniknęło. Już nie mamy tych wszystkich problemów. Tu nie było żadnej kontrowersji, wszystko zostało utrwalone przez media.

O powrocie klasycznego składu GNR:

To była jedna z tych spraw, o której mówili wszyscy oprócz nas (oryginalnych Gunsów – przyp. red.) przez ostatnie 18-19 lat.
Muszę uważać na to co tu powiem. Mam na myśli to, że jeśli każdy z nas będzie chciał to zrobić i to z właściwych powodów, to fani oszaleliby ze szczęścia. Myślę, że mogłoby być całkiem fajnie gdybyśmy spróbowali.

Spytany o “właściwe powody”:

To trudne. To zaczyna być skomplikowane… To naprawdę pomiędzy chłopakami w zespole.

Czy uważa, że powrót oryginalnego GNR jest możliwy:

Nigdy nie mów nigdy.

Slash powiedział również w wywiadzie, że wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators przygotował wideo do utworu ‘Beneath The Savage Sun’ z ostatniego albumu gitarzysty – “World On Fire”.

slash

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.