Rob Zombie z nowym albumem w 2020!

0

Rob Zombie ogłosił, że jego najnowszy album prawdopodobnie pojawi się na początku 2020 roku. Płyta zostanie wydana przez już niemalże ikoniczny label, Nuclear Blast Records.

Całkowicie zakończyliśmy nagrywanie, osobiście myślę, że to najlepsze co udało nam się stworzyć. To bardzo duże, szalone i zwarte wydawnictwo, wobec którego mam spore oczekiwania. Nie mogę się doczekać, aż ujrzy ono światło dzienne. Na chwilę obecną muszę załatwić wszystkie sprawy związane z „3 From Hell” (film) zanim całkowicie oddamy się w klimaty naszego nowego albumu. Mam w planach nagrać kilka porządnych teledysków, które pojawiłyby się w styczniu 2020. Mam ogromną nadzieję, że album pojawi się w lutym 2020 roku.

Wcześniej w tym miesiącu John 5 w wywiadzie z Revolver stwierdził, że nowy album Rob’a będzie „heavy, very heavy”. Z rozmowy dało się wywnioskować, że naprawdę warto jest czekać na najnowszy materiał Zombiego, ponieważ może okazać się on nie lada hitem.

Pozostaje nam jedynie czekać. Fani twórczości Zombiego przed premierą albumu będą mieli okazję obejrzeć najnowszy film twórcy, czyli wcześniej wspomniany “3 From Hell”. Film ujrzy światło dzienne 16 września.

Udostępnij to

O autorze

Michał Michalak

Dziwny typ, który nie widzi niczego dziwnego w słuchaniu Crystal Castles po wielogodzinnych sesjach z black metalem na głośnikach. Miłośnik wszelako pojętej muzyki, który nie będzie miał problemu ze znalezieniem czegoś co przypadnie mu do gustu w każdym gatunku muzycznym. Metalem zajarany od 13 roku życia kiedy to po raz pierwszy usłyszał Mayhem i Darkthrone.