Red Hot Chili Peppers prezentują nowy singiel oraz tytuł i okładkę nowej płyty

0

‘The Getaway’ – taki tytuł nosi 11. studyjny album Red Hot Chili Peppers. Na specjalnie stworzonej stronie zespół zaprezentował okładkę płyty oraz listę piosenek, które znajdą się na nowej płycie. ‘The Getaway’ ukaże się już za niewiele ponad miesiąc, bo 17 czerwca, a promuje go singiel ‘Dark Necessities’, którego możecie posłuchać tutaj:

Album można zamawiać na oficjalnej stronie w wielu wersjach: LP + CD + singiel na kasecie + plakat, LP + singiel na kasecie, CD + singiel na kasecie lub sam winyl.

Lista piosenek:

1.      The Getaway
2.      Dark Necessities
3.      We Turn Red
4.      The Longest Wave
5.      Goodbye Angels
6.      Sick Love
7.      Go Robot
8.      Feasting on the Flowers
9.      Detroit
10.    This Ticonderoga
11.    Encore
12.    The Hunter
13.    Dreams of a Samurai

Przypomnijmy, że w ramach promocji płyty Red Hot Chili Peppers zagrają na tegorocznym Open’er Festival w Gdyni. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Apollo_Bundle_Image

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!