Przygarnij unikatową koszulkę z koncertu Metalliki w Krakowie!

0

Byłeś na setkach koncertów, z Twojej szafy wylewają się kolejne “trasowe” t-shirty, a tak naprawdę nie wiesz po co je wszystkie zbierasz? Popadłeś w rutynę i wydajesz kasę tylko w celach statystycznych? Coraz trudniej jest Ci przekonać dziewczynę, że potrzebujesz nowej koszulki? Przygotowaliśmy rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów!

Z okazji koncertu Metalliki w Krakowie przygotowaliśmy wzór koszulki jakiej jeszcze nie masz w swojej szafie! Jej przód zdobi dumnie prezentujący się Lajkonik w wersji apokaliptycznej. Jego włosy łudząco przypominają grzywę Kirka Hammeta, a w rękach dzierży on pałeczki Larsa Ulricha. Grafikę uzupełnia charakterystyczny tatuaż Jamesa Hetfielda oraz “deathmagneticowy” piasek. Zobacz sam – wszelkie informacje o zamówieniach znajdziesz na stronie www.koszulkikoncertowe.pl

Przygarnij unikatową koszulkę z koncertu Metalliki w Krakowie!

Natomiast tył koszulki zaprojektuje… Metallica! Znajdzie się tam bowiem setlista z koncertu w Krakowie, którą Lars przygotuje z kolegami. Z pewnością trafi tam “Enter Sandman” i “Master of Puppets”, będą reprezentanci nowej płyty oraz pojawi się cover. Jaka jest szansa na “Turn The Page”, a jaka na “Whiskey In The Jar”? Za kilka chwil znajdziemy odpowiedzi na te pytania. Poniżej zobacz przykładową setlistę Mety z ostatnich występów.

Szczegóły dotyczące zamówienia znajdziesz tutaj:

Rozmiary:
S, M, L i XL (damskie i męskie).

Dostępne kolory:
czarny, biały, granatowy i butelkowy zielony.

Do końca zamówień pozostało:

Przygarnij unikatową koszulkę z koncertu Metalliki w Krakowie!

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665