Possessed wyda nowy album „Revelatons Of Oblivion” w maju

0

Pionierzy death metalu, którzy zainicjowali ten gatunek muzyczny, wydadzą nową płytę 10 maja za pośrednictwem Nuclear Blast. Będzie to pierwszy od 33 lat pełnowymiarowy album studyjny zespołu.

Tak na jego temat wypowiada się wokalista i lider Possessed, Jeff Becerra:

Ten album od początku powstawania do jego wydania był fantastycznym doświadczeniem. Wszyscy w Possessed mamy nadzieję, że spodoba się wam to najnowsze wydawnictwo, a my czekamy na trasę koncertową i na tworzenie o wiele więcej muzyki w przyszłości. Doceniamy wasze wsparcie i poświęcenie. Mamy też nadzieję, że zobaczymy was podczas naszych najbliższych koncertów. Dziękujemy wam wszystkim za inspirację i oddanie Possessed.

Płyta została nagrana w studiach NRG i Titan Studios, a Jeff Becerra był jej producentem wykonawczym, natomiast Daniel Gonzalez został współproducent albumu. Miksem i masteringiem zajął się Peter Tägtgren (Hypocrisy, Pain) w Abyss Studios w Szwecji. Oprawę graficzną zaprojektował Zbigniew Bielak (Paradise Lost, Dimmu Borgir, Deicide, Ghost, Gorguts).

Lista utworów „Revelatons Of Oblivion”:

01. Chant Of Oblivion
02. No More Room In Hell
03. Dominion
04. Damned
05. Demon
06. Abandoned
07. Shadowcult
08. Omen
09. Ritual
10. The Word
11. Graven
12. Temple Of Samael

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/