Opprobrium: Metal Mind Productions wydaje reedycję “Beyond The Unknown”

0

Doświadczeni fani muzyki metalowej z pewnością wiedzą, że Sepultura nie była jedynym znaczącym zespołem z Brazylii. Z tego państwa pochodzi także Opprobrium, które robi łomot na scenie od 1986 roku. Początkowo grupa występowała pod szyldem Incubus, ale często byli myleni z amerykańskim zespołem o tej nazwie, więc zmiana była nieunikniona.

Za ich najwybitniejsze dzieło uznaje się album “Beyond The Unknown”, który ukazał się w 1990 roku. Teraz po 25 latach wydawnictwo thrash/deathowej kapeli wreszcie pojawiło się na polskim rynku, a wszystko dzięki Metal Mind Productions, które wprowadziło jego wznowienie. Krążek tradycyjnie został wytłoczony na złotej płycie, a do sprzedaży trafiło jedynie 2000 egzemplarzy.

Opprobrium_Beyond-The-Unknown1

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.