Nowy krążek Suicidal Tendencies z datą premiery!

0

Kalifornijska legenda crossover thrashu szykuje się na premierę swojego nowego albumu. Chociaż wciąż nie znamy tytułu czy piosenek, które mają na nim być zawarte, znamy fakt bezsprzecznie najważniejszy – datę premiery. A ta przewidziana jest na 30 września tego roku!

Będzie to pierwszy krążek Skłonności Samobójczych z Davem Lombardo i Jeffem Poganem w składzie. Były perkusista Slayera w następujący sposób wypowiadał się o nadchodzącym materiale dla Metal Wani:

To jest ten styl. To Mike Muir i jego wyjątkowy styl,to jak komponuje, jak pisze teksty. A ja to uwielbiam, naprawdę uwielbiam.Zabiera mnie tym do korzeni, do tych czasów z tym punkowym duchem. Cieszę się, że mogę brać w tym udział. Czuję się tutaj bardzo dobrze, jestem doceniany, przejawia się wobec mnie wiele szacunku. Świetnie się razem bawimy, spędzamy razem czas poza koncertami i to jest dla mnie bardzo ważne.

W takiej atmosferze może powstać naprawdę dobry album!

Dyskografię Suicidal Tendencies zamyka póki co album “13” z roku 2013 – czekacie na następczynię?

 

Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć - cała ta piwnica obficie podlana popkulturowym sosem. Limitowany do 66 kopii, ale zazwyczaj niepowtarzalny.