Nowy album AC/DC w drodze?

0

Fani AC/DC  4 lata czekają na kolejny, już siedemnasty, album australijskiej legendy rock and rolla. Wiele wskazuje na to, że czas oczekiwania na następcę “Rock or Bust” nie będzie zbyt długi.

Kanadyjski dziennikarz, Steve Newton, niczym Varys z “Gry o tron”, wiele wie o tym, co się dzieje w Vancouver. Jak sam podaje, jego dwa źródła widziały w mieście muzyków grupy, Stevie’ego Younga oraz Phila Rudda. Ktoś, by powiedział, że to jeszcze żaden dowód, ale warto zaznaczyć, że w miejscowym Warehouse Studio, AC/DC nagrywało swoje trzy ostatnie albumy – “Stiff Upper Lip” (2000), “Black Ice” (2008) oraz “Rock or Bust” (2014), zatem coś może być na rzeczy.

Dodatkową poszlaką może być tweet wokalisty zespołu z Vancouver o nazwie Hexripper, Kyle’a Harcötta:

Właśnie widziałem na własne oczy Phila Rudda. Rudd i menadżer przeszli obok mnie do studia. Phill nie spojrzał na mnie, a menadżer miał wyraz twarzy, jakby chciał mi powiedzieć spier*****. Misja zakończona.

Na razie nie ma żadnego potwierdzenia pracy nad nowym materiałem ze strony głównego sternika kapeli, Angusa Younga. W marcu, Angry Anderson z Rose Tatoo, powiedział na łamach australijskiego The Rockpit, że Young oznajmił, iż pracuje nad nową płytą.  Nie wiadomo też czy wokalistą na nowym albumie będzie Brian Johnson, czy też Axl Rose, który zastąpił Johnsona na trasie promującej “Rock or Bust”, a i nawet pojawiały się informacje, że wokalista Guns N’ Roses zastąpi Johnsona i w studiu. Według informacji jakie przekazał Anderson, Young bierze taką możliwość pod uwagę.

Udostępnij to