Metallica XX – 5 razy festiwal w USA, 10 razy headliner, jeden niezapomniany rok

0

Lars Ulrich w trakcie właśnie trwającej relacji na YouTubie opowiada o nadchodzących planach. Zespół wystąpi jako headliner na festiwalach Epicenter, Rockville, Sonic Temple, Louder Than Life i Aftershock. Nie musicie martwić się o to, czy wybierzecie odpowiedni dzień – Metallica wystąpi każdego dnia każdego z wymienionych powyżej festiwali. Wszystkiemu przyświeca wizja zawarta w tytule tego newsa: 5 razy festiwal, 10 razy headliner, jeden niezapomniany rok.  Planujecie wycieczkę do USA? Sprawdźcie odpowiednie daty i pędźcie na występ Jamesa, Larsa i pozostałej dwójki, ponieważ to jedyne daty festiwalowe Metalliki w 2020 roku. 

Wszystkie wydarzenia koordynuje Danny Wimmer, niezależny organizator festiwali z Los Angeles; taka informacja dodatkowo gwarantuje wysoką jakość przedsięwzięcia, a być może nawet duchowe spadkobierstwo nieodżałowanego festiwalu Orion.

Na dodatek możecie wygrać Złoty Bilet, który zapewni Wam podwójny występ zespołu na wybranym festiwalu (setlisty będą się od siebie różnić!), Meet and Greet, koncert z miejsca w Snake Pitcie i inne atrakcje. Dodatkowym, ogromnym plusem Złotego Biletu jest kwestia finansowa – organizator pokrywa wszystkie koszta wygenerowane przez szczęśliwego zwycięzcę. Warunek? Musicie kupić bilet na dwa dni któregoś z wymienionych festiwali, bądź wejściówkę VIP. Czyli koszta jednak są, niespecjalnie zresztą ukryte. Ale czego nie robi się dla największego zespołu metalowego na świecie? 

 

 

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Kocham muzykę, gry wideo, góry, gitarę basową, a także mojego psa i kota. W tej kolejności.