Lars Ulrich jest dumny z “Lulu”, a ludzie wracają i przepraszają, że byli krytyczni

2

W wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu Kerrang!, Lars Ulrich tak wypowiedział się o kontrowersyjnej kolaboracji Metalliki z Lou Reedem, czyli niesławnej “Lulu”:

“Jakiś miesiąc temu usłyszałem “The View” w samochodzie; nie wiem, czy włączyło to jedno z moich dzieci, czy jak to się włączyło, ale pomyślałem, że brzmiało kompletnie zajebiście. Brzmiało bardzo, bardzo mocno. Nie mogłem pojąć skąd wzięło się to całe zamieszanie. Nie wiem, jakiego brzmienia ludzie oczekiwali po kolaboracji Metalliki i Lou Reeda, ale jestem z niego dumny. Jestem pewien, że [płyta] zestarzeje się dobrze w naszym katalogu i w historii.”

– O Howardzie Sternie, jako jednym z przykładów ludzi, którzy z początku zmieszali album z błotem, ale potem cofnęli swoje słowa:

“On był jednym z wielu cyników, którzy jakieś trzy miesiące później spędzili czas na antenie przepraszając i jest też cała grupa ludzi, którzy wciąż wracają i mówią “myliłem się co do Lulu!”. To jest tak, że wiesz… “Słuchaj, nie przejmuj się, jest ok; możesz uważać, co chcesz.” Jesteśmy szczęśliwi i dumni, a Lou Reed to oczywiście legenda. Kto nie chciałby z nim pracować? Jeśli Lou Reed zadzwoniłby i powiedział, “Słuchaj, uwielbiam twoje teksty dla Kerrang! Chcesz razem ze mną zrobić projekt, napisalibyśmy nieco poezji?”, chcesz mi powiedzieć, że powiedziałbyś “nie”?”

W niedawnym wywiadzie również Kirk Hammett wyrażał swoją dumę ze współpracy z Lou Reedem.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=fJlU_9Vyvqs&feature=player_embedded

Udostępnij to

O autorze

Avatar